نتایج جستجو برای عبارت :

فاصلۀ نشکن - نکتۀ ویرایشی

پیش‌حرفی: دیدم قول نوشتن از نکات ویرایش رایانه‌ای داره عقب می‌افته گفتم علی‌الحساب بیام یه نکتۀ نسبتاً ساده رو بگم.
حرف اصلی: فکر کنید یه متن دارید که می‌خواید بین دو بخش اسم، دو تا کلمۀ مرتبط به هم یا دو تا کاراکتر فاصلۀ کامل بندازید ولی نمی‌خواید با تغییر فونت و سایز و قطع و... یکی از بخش‌ها انتهای سطر قرار بگیره و دیگری بره ابتدای سطر بعدی؛ مثلاً فکر کنید متن من دربارۀ ناصر‌الدین شاه هستش و می‌خوام این ناصرالدین همه‌جا با یه فاصلۀ کا
هرموقع توی خوندن یه متن علمی می‌بینم که یه فاصله‌ای با یکای AU (واحد نجومی یا Astronomical Unit، که برابره با فاصلۀ زمین تا خورشید) نوشته شده، یاد مرحوم شاه هنری اول انگلستان می‌افتم... خدابیامرز یه روز از خوابِ ناز پا شد و در حالی که داشت به بدن‌ش کش و قوس می‌داد، نه گذاشت و نه برداشت و فاصلۀ بین دماغ و نوک انگشت شست مبارک رو گذاشت یه یارد!
من که با صاعقه ای می شکنم داس چرا؟!
بر دل از جور شما این همه آماس چرا ؟!
خود بارانم و تو پاک ترم می خواهی !
آب را غسل نده، اینهمه وسواس چرا ؟!
خسته ام، سنگ نزن، هی نشکن روح مرا!
شده ام عاشق یک آینه نشناس چرا؟!
گفته  بودی  که    تماشاگر   باغ    دلمی
لک شده دست تو از شاخه گیلاس چرا ؟!
از درختان دلم عشق بچین، نوبری است
فرصتی نیست بیا، کشتن احساس چرا؟...!

فاصلۀ زیاد...
حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام
شتَّانَ مَا بَیْنَ عَمَلَیْنِ عَمَلٍ تَذْهَبُ لَذَّتُهُ وَ تَبْقَى تَبِعَتُهُ وَ عَمَلٍ تَذْهَبُ مَئُونَتُهُ وَ یَبْقَى أَجْرُه‏
چقدر فاصلۀ دو عمل زیاد است: عملی که لذّت آن گذشته و آثار سوء آن باقی مانده؛ و عملی که سختی آن گذشته و اجر آن باقی مانده است.
«نهج البلاغه» حکمت ۱۲۱
ورود فناوری های پیشرفته در صنعت ساخت و ساز هر روز بیشتر از قبل می شود. شیشه دو جداره نشکن یکی از ده ها نمونه بارز تحولات عظیم در صنعت ساختمان سازی و معماری ساختمان است. این روزها انواع نمای شیشه سکوریت و شیشه لمینت را در ساختمان های لوکس می توان دید. نمای شیشه ای، درب های شیشه نشکن، پنجره دو جداره و … از مدرن ترین سازه ها در ساختمان های مسکونی و اداری هستند.
شیشه دو جداره نشکن چیست؟
در چند دهه اخیر به کارگیری انواع شیشه دو جداره در درب و پ
شیشه سکوریت یا میرال، که به عنوان شیشه های نشکن نیز از آن میتوان یاد کرد. این نوع شیشه طی فرآیندی خاص تولید و ساخته میشوند. مقاومت این شیشه حدود سه تا هفت برابری نسبت به شیشه های ساده باشد. مقاومت بالا سبب افزایش چشمگیر کاربرد شیشه های نشکن در صنایع مختلف شده است.
شیشه های سکوریت با استفاده از فرآیند شوک حرارتی تولید می شوند. این نوع شیشه نسبت به شیشه های معمولی در مواجهه با حرارت و ضربه مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند.
شیشه میرال در صورت شکس
شیشه سکوریت یا میرال، که به عنوان شیشه های نشکن نیز از آن میتوان یاد کرد. این نوع شیشه طی فرآیندی خاص تولید و ساخته میشوند. مقاومت این شیشه حدود سه تا هفت برابری نسبت به شیشه های ساده باشد. مقاومت بالا سبب افزایش چشمگیر کاربرد شیشه های نشکن در صنایع مختلف شده است.
شیشه های سکوریت با استفاده از فرآیند شوک حرارتی تولید می شوند. این نوع شیشه نسبت به شیشه های معمولی در مواجهه با حرارت و ضربه مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند.
شیشه میرال در صورت شکس
دانلود فیلم  شیشه Glass 2019  با لینک مستقیم و تمامی کیفیت ها
ژانر: درام، علمی تخیلی
زبان: انگلیسی
کیفیت : 
فرمت : MKV
حجم : 
محصول :  Touchstone Pictures, Blumhouse Productions
کارگردان : M. Night Shyamalan
ستارگان : James McAvoy, Bruce Willis, Samuel L. Jackson

یک فیلم مهیج آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی ام. نایت شیامالان است. شیامالان این فیلم را به عنوان قسمت نهایی در سه‌گانه فیلم‌های این مجموعه شامل نشکن (۲۰۰۰) و شکافته (۲۰۱۶) در نظر گرفته است. بروس ویلیس،ساموئل ال. جکسون و اسپنس
پیش‌حرفی: توی این نوشته خیلی مختصر از فاصلۀ کامل و بی‌فاصله حرف زدم، الان می‌خوام یه کم بیشتر دربارۀ بی‌فاصله تو محیط word بگم.
توی واژه‌پرداز word دو نوع بی‌فاصله داریم: استاندارد و غیر استاندارد.
بی‌فاصلۀ استاندارد چیه؟ بی‌فاصله‌ایه که با روشن بودن show/hide هیچ کاراکتری بین دو جزء به‌هم‌چسبیده نبینیم و با قرار گرفتن یک یا چند جزء اول توی انتهای سطر، یک یا چند جزء باقی‌مونده ابتدای سطر بعدی قرار نگیرن. گاهی این نیم‌فاصله توی کی‌برد سیستم
شیشه سه جداره لمینت مخصوص نشکن : شیشه‌ سه جداره لمینیت به نوعی شیشه سکوریت گفته می شود که نسبت به شیشه های چند جداره دیگر و شیشه های معمولی برابر فشار  ضربه دارای ایمنی بیشتری است ، همچنین شیشه های معمولی در اثر شکستن به قطعات درشت
خرد میشوند که باعث خسارات بسیار زیادی می شوند ، اما شیشه های سکوریت  یا همان شیشه های سه جداره و جند جداره لمینیت نسبت به شیشه های معمولی کاملا متفاوت عمل میکنند و وضعیت بسیار بهتری را دارند و در اثر شکست به قطع
انواع لوله های فلزی صنعتی:
لوله فلزی چدنی
لوله فلزی آهنی
لوله فلزی فولادی
هلدینگ صنایع برتر09128298533-02166709528

لوله های چدنی:
لوله های فلزی چدنی از قدیمی ترین لوله هایی می باشد که در صنایع مختلف جهت انتقال سیالات مورد استفاده بوده است. جنس این لوله ها از چدن ریخته گری می باشد و برحسب نوع کاربرد آنها، انواع و مقدار آلیاژ، شکل و طول لوله و‌ نوع اتصالات با هم متفاوت بوده و اغلب در سیستم لوله کشی فاضلاب استفاده می شود.
لوله های فلزی نشکن:
لوله فلزی
محضِ یک کمی خاطره بازی فوتبالی از دهۀ هفتاد و هشتاد، امروز اسم بازیکن سابق پرسپلیس، بهروز رهبری فرد رو توی گوگل سرچ کردم. که گوگل طبق رسم همیشگی خودش عکس و اسم ده کاراکتر دیگه رو بهم پیشنهاد کرد با این بهونه که "افرادی که رهبری فرد رو سرچ کردن، همچنین این اسامی رو هم سرچ کردن". بین اون ده اسم پیشنهادی گوگل، کنار اسمهایی فوتبالی مثل کاویانپور، هاشمی نسب، یونس باهنر، رضا شاهرودی و ... یک اسم عجیب و یک عکس عجیبتر دیدم که دلهرۀ آشنا و عجیبی به دلم ا
خدای من تو برایم همان خدایی هستی که موسی را از نیل عبور داد... 
و همان خدایی که به تکه ای از چوب چنان نیرویی داد که لشکری سرکش وتا دتدان مصلح را در آب نیل غرق کرد... 
گرچه من هم برایت آن موسی نیستم... 
ولی برایم آن خدای قهار هستی... 
دستم را بگیر و از این نیل گذرم ده... 
نگذار آبرویم پیش خودم برد... 
خداوندا گنه کارم قبول... ولی مخلوق خودت هستم... 
من را نشکن... 

اسم تمام قاره‌ها با همان حرفی که آغاز شده است پایان می‌یابد.
مقاوم‌ترین ماهیچه در بدن، زبان است.
کلمه «ماشین‌تحریر» (TYPEWRITER) طولانی‌ترین کلمه‌ای است که می‌توان با استفاده از حروف تنها یک ردیف کیبورد ساخت.
محال است که آرنج‌تان را بلیسید.
جلیقه ضد گلوله، ضد آتش، برف‌پاک‌کن‌های شیشه جلوی اتومبیل و چاپگرهای لیزری توسط زنان اختراع شدند.
پروانه‌ها با پاهایشان می‌چشند.
نظیر اثرانگشت، اثر زبان هر شخص نیز متفاوت است.

ادامه مطلب
فروش ویژه لیوان جادویی دارای LED

لیوان جادویی دارای LED هفت رنگ، طراحی فوق العاده شیک. جنس پلاستیک فشرده نشکن. درخشش بی نظیر میز میهمانی های شما ...
لیوان
جادویی دارای LED لیوانی با طراحی فوق العاده شیک است که در قسمت انتهای
آن برش های لوزی گون فراوانی دارد که درخشش خاصی به آن بخشیده است. این
لیوان دارای LED های هفت رنگ بوده و به محض ریختن مایعات در آن این LED ها
روشن میشوند و تا اتمام مایعات داخل آن همچنان روش باقی می مانند. جنس این
لیوان از
تمایل به زیبائی و جوان ماندن، بخشی از تمایلات اولیه انسان ها است، ولی نوع افراطی آن را می توان بیماری تلقی کرد. دو اختلال روان شناختی، یکی اختلال شخصیت «خودشیفته» و دیگری اختلال «خودزشت انگاری» از موارد شناخته شده ای هستند که فرد را به طور افراطی، متمایل به جراحی و درمان های زیبائی می کند.

ادامه مطلب
دامنه برفی به لب ِ چشمه سار، کبک ِ خرامان بهار اینهمه؟خنده نکن ناز نکن گُل نچین، وسوسه کردن به شکار اینهمه؟

اسب ِ سپید ِ قد و بالا بلور! یال به توفان زده ی ِ شوق و شور!سرکش و طغیانگر و مست ِ غرور! دلبری از ایل و تبار اینهمه؟

طاق زده نصف ِ جهان کاشی ات، فرشچیان خیره به نقاشی اتسرمه کشیدی به طلا پاشی ات، آینه و نقش و نگار اینهمه؟

گرمی ِ پُرشور ِ بغل وای ِ من، ناب ترین بیت ِ غزل وای ِ من،از لب ِ تو باز عسل.. وای ِ من، کوزه ی ِ پُرشهد ِ انار اینهمه؟
فروش ویژه لامپ اضطراری قابل حمل Handy Bulb

لامپ اضطراری قابل حمل Handy Bulb، مناسب جهت استفاده در منزل، محل کار، مسافرت و... هر بسته شامل 4 عدد لامپ اضطراری. قابلیت چرخش 90 درجه حباب ...
لامپ اضطراری قابل حمل Handy Bulb یک لامپ اضطراری نشکن است که به راحتی روی سطوح می چسبد و در مواقع تاریکی محیط را روشن می نماید. این لامپ قابلیت چرخش 90 درجه دارد و به سمت بالا و پایین حرکت می کند. برای روشن کردن لامپ اضطراری Handy Bulb کافیست بند آویز آن را به سمت پایین بکشید .
جلسۀ آخر کلاس آنلاین مهارت رسانه بود. تکلیف این بود که ارتباطی بین آیات 20 تا 30 سورۀ فرقان با مباحث تدریس شده و مرتبط با مهارت رسانه بنویسیم. یکی از بچه‌ها فی‌البداهه نکتۀ به‌جایی تایپ و ارسال کرد و استاد چون درگیر شرح آیۀ 30 بودند، در جوابش فرمودند: با قرآن مهجور باشید ان‌شاءالله!
اولش خنده‌دار بود. چند نفری هم به نشستن واژۀ مهجور به جای محشور خندیدند.
استاد بعد از اعتراف به اشتباه املایی و معنایی گفتند، بد هم نیست با قرآن مهجور بودن. جایی ب
قیمت شیشه سکوریت
یکی مواقعی که در ایمنی یک دکان می‌تواند با اهمیت باشد شیشه سکوریت می باشد می تواند نقش مهی در محافظت امنیت دکان داشته باشدقدرت شیشه سکوریت 4 برابر یک شیشه معمولی است . ارزش شیشه سکوریت فروشگاه در کمپانی ایلیا درب دوچندان مقرون به صرفه است این یک کدام از امتیازات خرید از کمپانی ایلیا درب است
اشکال ارزش شیشه سکوریت فروشگاه
امروزه تولیدها متعددی در این باره ارائه میشود که هرمورد کیفیت شان با دیگری گوناگون است . و در ارائه هریک
در تاریخ ذکر شده است که امام حسین علیه السلام، برای رفع مشکل بی آبی، اقدام به حفر چاه کردند ولی دشمن وقتی متوجه این کار شد از ادامه حفر چاه جلوگیری کرد.
مثلا در کتاب «الفتوح» آمده است که:چون این خبر به عبیدالله زیاد رسید در ضمن نامه ای به عمرسعد، از او خواست که نگذارند اهل بیت امام حسین(علیه السلام) به آبی دست پیدا کنند و در نامه اش نوشت: «به من چنان رسانیده اند که حسین(علبه السلام) و یاران او چاه ها حفر کرده و آب بر می دارند، به همین جهت امکان هی

گنج اسپانیایی
یک دزد دریایی به نام ریش قرمز طی دو سال دزدی دریایی در سال­های ۱۷۱۶ تا ۱۷۱۸ ثروت فراوانی برای خودش ذخیره کرد. در این سال­ها همگان معتقد بودند کشوری بیشتر قدرت دارد که طلا و جواهر بیشتری داشته باشد.اسپانیایی­ها در این مورد سرآمد دیگران بودند آنها با استخراج معادن در آمریکای جنوبی این جواهرات را در کشتی­های بزرگ به اسپانیا منتقل می­کردند.این دزد دریایی هم با همکارانش صبورانه!! روی دریا مشغول گشت زنی بودند تا سر و کله کشتی­های
سلام بنده ی من ، چرا غصه میخوری ، چرا چشمای قشنگتو انقدر پر از اشک میکنی؟
من وقتی اینجوری می‌بینمت هزار برابر از موقعی که خطا می‌کنی غمگین تر می شم.
گاهی که دلت گرفت میای و باهام درد دل می‌کنی اما بعضی وقتا که میبینی در و باز نمیکنم همش به خاطر اینه که اونی که می خواهی رو صلاح نمی‌دونم بهت بدم و دارم یه چیز بهتر پیدا می کنم که بهت بدم و یا اگر بتونم گذاشتم به موقع ازت پذیرایی کنم و به قول خودتون سوپرایزت کنم.
پس نگران نباش؛ غمگین نباش ، چشماتو
سیر را از او‌لین سرمای ناحیه تا آخرها آبان ماه میکارند . کاشتن سیر در فصل بهار سبب می شود که مقدار سیرها کوچک شود و هم ممکن است پیش از فصل زمستان جوانه بزند و یخ نابودش می نماید .3 - خاک و تهیه و تنظیم بستر کاشت سیرخاک می بایست زهکشی خیر داشته باشد . خاک رسی برای کاشت سیر مطلوب نیستند , چون یا این که غده عالی در آن‌ها تشکیل نمی‌شود و یا این که پیاز بدست آمده , بد صورت میشود , مگراینکه این خاکها توسط کود دامی پوسیده سبک شوند .برای تنظیم بستر کاشت می
مشخصات محصول:
اندازه تیغه:19cm
اندازه دسته:13cm
جنس تیغه:فولاد زنگ نزن
جنس دسته:کاچو ضد آب و نشکن
این محصول یک چاقوی سر آشپز میباشد که برای خرد کردن گوشت مرغ وسبزی و کلم کاربرد دارد
برای دوام وکارایی بیشتر واحساس برش لذت بخش با مصقل تیز نمایید.
برای استفاده بهت وبیشتر از زدن ضربه و اهرم کردن چاقو جلو گیری نمایید
سقف کاذب حیاط خلوت
نورگیر قوس دار پلی کربنات و سقف کاذب حیاط خلوت یا به اختصار ورق پلی کربنات ، جهت پوشش سقف کاذب حیاط خلوت ، گلخانه ، نورگیر سوله ، مراکز تجاری و اداری ، پوشش سقف استخر و سقف پارکینگ اتومبیل به کار می رود. سازه فلزی این نورگیرها معمولا به صورت قوسی و یا شیبدار میباشد و پوشش روی آن از ورق پلی کربنات برای سقف کاذب حیاط خلوت تخت و چند جداره است. این ورق ها در برابر ضربه بسیار مقاوم بوده تا حدی که از آنها به عنوان ورق های نشکن نام بر
حراج لیوان جادویی دارای LED با طراحی شیک
حراجستون لیوان جادویی دارای LED

لیوان جادویی دارای LEDدارای LED هفت رنگطراحی فوق العاده شیکجنس پلاستیک فشرده نشکندرخشش بی نظیر میز میهمانی های شما
قیمت : 39000 تومان

لیوان جادویی دارای LED لیوانی با طراحی فوق العاده شیک است که در قسمت انتهای آن برش های لوزی گون فراوانی دارد که درخشش خاصی به آن بخشیده است. این لیوان دارای LED های هفت رنگ بوده و به محض ریختن مایعات در آن این LED ها روشن میشوند و تا اتمام مایعات دا
فرفورژه و اهمیت آن در ساخت درب ساختمان : با توجه به کم بودن طرح های فلزی در ایران و عدم استفاده از قطعات فرفورژه و ریخته گری سبک (نوعی از ریخته گری است که با استفاده از قالب های مخصوص توان تولید قطعات ظریف و زیبای فلزی از نوع فولاد نشکن با ظرافت خاص)بیشتر درب های پارکینگ با کلافی ساده از نوع پروفیل و داخل آن پوشیده از ورق ساخته میشد . این نوع از درب ها در برخی موارد با استفاده از خلاقیت آهنگر تغییر شکل پیدا میکرد . امروزه نسل جدیدی از درب های فرفو
حسام حسین‌زاده
روز گذشته نشریۀ دانشجویی چشمه در شمارۀ سیزدهم خود در قالب مطلبی با عنوان «دلالان چپ‌گرا در تجارت‌خانۀ علوم اجتماعی» به شیوه‌ای ظاهراً افشاگرانه از تفاهم‌نامۀ همکاری اتحادیۀ انجمن‌های علمی دانشجویی علوم اجتماعی کشور با مؤسسۀ عالی پژوهش تأمین اجتماعی پرده برداشت، شمارۀ قراردادهای من و چند تن دیگر از دانشجویان علوم اجتماعی که در قالب پروژه‌های مختلف با این مؤسسه همکاری داشته‌ایم را منتشر کرد و مدعی شد همۀ این همکاری‌
دانلود آهنگ جدید مهدی عسگری مرگ عشق
دانلود آهنگ مهدی عسگری به نام مرگ عشق کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده مرگ عشق با صدای مهدی عسگری از جوان ریمیکس
Download New Music Mehdi Asgari – Marge Eshgh

جدیدترین موزیک مهدی عسگری عزیز، مرگ عشق نام گرفته است.
این موزیک در تاریخ ۳۱ مرداد منتشر شد.
ساخته جدید مهدی عسگری، مرگ عشق نام گرفته است.
امیدوارم از موزیک لذت ببرید.
با آرزوی بهترین ها برای این خواننده عزیز.
در ص
سقف کاذب D112a : ساختار این مدل سقف شامل یک زیرسازی فولادی بسیار سیک با سازه گذاری به چهره دوطرفه است که پنل ها در یک یا دولایه روی آن نصب میشوند. باتوجه به عملکرد بسیار بالای این گونه سقف میتوان ازآن دربسیاری از ساختمانها و فضای مختلف بهره‌گیری کرد. ساختار این مدل وارونه مدل D112a حائز یک طرف استکه پنل ها دریک یادو لایه برروی آن نصب می شوند. با کاربرد ازاین مدل سقف میتوان سرعت اجرایی راافزایش داد و مصالح و خرج ها رابه دست کم رساند.یکی از کاربرد ها
لابراتوار دندانسازی دکتر پورصالحی 02188014540 لابراتوار دندانسازی دکتر پورصالحی با 20 سال سابقه در زمینه ساخت انواع دست دندان و پروتزهای متکی بر ایمپلنت اماده ارائه خدمات به شهروندان و دندانپزشکان محترم می باشد.ساخت انواع دست دندان مصنوعی همراه با لثه نرم به صورت تخصصیتعمیر پروتزهای شکسته، اضافه کردم دندانپولیش دست دندان های قدیمیساخت انواع دندان های نشکن (پروتزهای انعطاف پذیر)طراحی و ساخت انواع کرم کبالتساخت بلیچینگ برای سفیدکردن دندان ه
سجاد - به بهانۀ گام دوم صحبت‌های پیشین بسیاری تکرار شده است، اما کم‌تر سخنی در بیان لُب گام دوم رانده شده و کم‌تر قلمی بر تبیین صاف و ساده و بی‌شیله‌پیلۀ بیانیه رفته و کم‌تر بحثی دیده‌ایم که خود متن آن بیانیه را کافته و بن‌مایۀ خود آن بیانیه را بیرون ریخته باشد. تا جایی که در فاصلۀ انتشار بیانیه تا عید نوروز کم‌تر دیدیم تفسیر و تاویلی دو جمله‌ای و خلاصه از اعزۀ صاحب نظر حول گام دوم، که با خلاصۀ دو جمله‌ایِ آقا در رواق امام مشابه باشد: «ا
سجاد جلیلی - به بهانۀ گام دوم صحبت‌های پیشین بسیاری تکرار شده است، اما کم‌تر سخنی در بیان لُب گام دوم رانده شده و کم‌تر قلمی بر تبیین صاف و ساده و بی‌شیله‌پیلۀ بیانیه رفته و کم‌تر بحثی دیده‌ایم که خود متن آن بیانیه را کافته و بن‌مایۀ خود آن بیانیه را بیرون ریخته باشد. تا جایی که در فاصلۀ انتشار بیانیه تا عید نوروز کم‌تر دیدیم تفسیر و تاویلی دو جمله‌ای و خلاصه از اعزۀ صاحب نظر حول گام دوم، که با خلاصۀ دو جمله‌ایِ آقا در رواق امام مشابه با
چگونه سخن‌رانان با تکرار سخنان خودشان به بهانۀ تبیین گام دوم، بیانیه را به حاشیه راندند؟
به بهانۀ گام دوم صحبت‌های پیشین بسیاری تکرار شده است، اما کم‌تر سخنی در بیان لُب گام دوم رانده شده و کم‌تر قلمی بر تبیین صاف و ساده و بی‌شیله‌پیلۀ بیانیه رفته و کم‌تر بحثی دیده‌ایم که خود متن آن بیانیه را کافته و بن‌مایۀ خود آن بیانیه را بیرون ریخته باشد. تا جایی که در فاصلۀ انتشار بیانیه تا عید نوروز کم‌تر دیدیم تفسیر و تاویلی دو جمله‌ای و خلاصه
نه فقط شبه عبایی مشکیستکه سرت بندازی و خیالت راحت 
که شدی چادری و محجوبه!
چادر مادر من فاطمه، حرمت دارد
قاعده ، رسم ، شرایط دارد
شرط اول همه اش نیت توست …
محض اجبارِ پدر یا مادر
یا که قانون ورودیه دانشگاه است
یا قرار است گزینش شوی از ارگانی
یا فقط محض ریا شایدم زیبایی،باکمی آرایش!
نمی ارزد به ریالی خواهر …
 چادر مادر من فاطمه، شرطش عشق است
عشق به حجب و به حیا
به نجابت به وفا
عشق به چادر زهر اکه برای تو و امنیت تو خاکی شد
تا تو امروز شوی راحت
در مورد فیلم سرباز (اگر دنبال میکنید)
1- تا حالا سربازی، فقط بخش کوچیکی از موضوع فیلم رو به خودش اختصاص داده. ولی خوب یک نکتۀ مثبت داره بحثی که در این فیلم شده و یک نکتۀ منفی:
نکتۀ مثبت: به خوبی توی این فیلم اشاره شده سربازی فقط برای کسایی توی این مملکت گزینه محسوب میشه که راهی به جز سربازی پیش راهشون نباشه. از همه جا مونده و از همه جا رونده باشن، بدون هیچ پارتی و راه دومی به جز سربازی.
نکتۀ منفی: سربازی راه نجاتی برای شخصیتی مثل شهاب معرفی شده. ای
چگونه سخن‌رانان با تکرار سخنان خودشان به بهانۀ تبیین گام دوم، بیانیه را به حاشیه راندند؟
سجاد جلیلی - به بهانۀ گام دوم صحبت‌های پیشین بسیاری تکرار شده است، اما کم‌تر سخنی در بیان لُب گام دوم رانده شده و کم‌تر قلمی بر تبیین صاف و ساده و بی‌شیله‌پیلۀ بیانیه رفته و کم‌تر بحثی دیده‌ایم که خود متن آن بیانیه را کافته و بن‌مایۀ خود آن بیانیه را بیرون ریخته باشد. تا جایی که در فاصلۀ انتشار بیانیه تا عید نوروز کم‌تر دیدیم تفسیر و تاویلی دو جمله
خب این کاملاً واضحه که متن در زبانی که حالت نوشتاری‌اش از راست به چپه باید راست‌نویس باشه و برعکسش، برعکس. حالا این توضیح واضحات برای چی بود؟ برای اینکه این قضیه رو باید برای خط جداکنندۀ پانوشت هم در نظر بگیریم؛ یعنی اگه متن پانوشت از چپ به راسته، خط هم از چپ به راست باشه و اگه برعکسه، برعکس. گاهی پانوشت‌ها هر دو حالت رو دارن که باتوجه به شیوه‌نامه‌ها باید جهت خط رو تعیین کرد. تا جایی که عقل من قد می‌ده یکی از این حالت‌ها پیش می‌آد:
1. یا دس
در شکستن شیشه ها همیشه دغدغه احتمال آسیب دیدگی انسان می رود که برخی از این صدمات جبران ناپذیر هستند، لذا تولیدکنندگان برای تولید محصولات ایمن، با حرارت دادن آن در دمای حرارتی بالا و پس از آن با خنک کردن سریع تمام سطوح، محصولات نشکن و ایمن را تولید می کنند.شیشه یکی از مهم ترین مواد کشف شده جهانی است که برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.در طول سالیان متمادی کاربرد شیشه بسیار زیاد بوده است. به طوری که می توان اذهان داشت که از جمله مواد
تجهیزات آموزشی و اداری هنرجو
وایت برد شیشه ای هنرجو
شرکت هنرجو تولید کننده انواع تابلوهای نوشتاری می باشد که در این میان تنها تولید کننده وایت برد شیشه ای ایرانی با بالاترین کیفیت ومناسبترین قیمت می باشد .
این نوع وایت برد شیشه ای دارای خاصیت مغناطیسی بوده و در هر رنگ و اندازه قابل سفارش می باشدهمچنین شیشه ها سکوریت (نشکن) می باشد .
برعکس برخی از تولید کننده ها که از لیبل جهت رنگ شیشه استفاده میشود شرکت هنرجو از رنگ استفاده میکند که تحت شستشو
تا قبل از اینکه بروم مدرسه، بیشتر تفریحم باز و بسته‌کردن چیزمیزها بود. میز تلویزیون را باز می‌کردم و با پیچ‌گوشتی می‌افتادم به جانش. ضبط صوت را باز می‌کردم و نگاه می‌کردم توش چه شکلی است.
بعد از اینکه رفتم مدرسه و سواددار شدم، آدمِ کتابی‌تری شدم. بیشتر می‌خواستم بخوانم تا هر کار دیگری. برای همین دیگر دست‌طلا نبودم. برای همین وقتی رفتم راهنمایی و دیدم یک درسی داریم به نام حرفه‌وفن که پر از اینجور کارهاست، دوتا زدم توی سر خودم و سه تا توی
فروش ویژه لیوان جادویی دارای LED

لیوان جادویی دارای LED هفت رنگ، طراحی فوق العاده شیک. جنس پلاستیک فشرده نشکن. درخشش بی نظیر میز میهمانی های شما ...

»
برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر این محصول اینجا را کلیک کنید ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر
ایزد خورشید در روم باستان، sol نام داشت که از کلمۀ solis به معنی «خورشید» در لاتین برگرفته شده، و با کمی تغییر فرم وارد این زبانها شده:
 ایتالیایی: sole
 اسپانیایی : sol 
 پرتغالی: sol
 سوئدی: sol
 فرانسوی: soleil
 لیتوانیایی: saulė
 رومانیایی : soare

کلمۀ solar در انگلیسی که معنی «خورشیدی یا هر چیز مرتبط با خورشید» رو می‌ده، از همین ریشه‌س.

از طرف دیگه، در افسانه‌های نورس و ایسلندی، ایزد بانوی خورشید Sunna نام داشت با ریشۀ ژرمانیک (در زبان نورس باستان،  Sól گفته م
ایزد خورشید در روم باستان، sol نام داشت که از کلمۀ solis به معنی «خورشید» در لاتین برگرفته شده، و با کمی تغییر فرم وارد این زبانها شده:

ایتالیایی: sole
 اسپانیایی : sol 
 پرتغالی: sol
 سوئدی: sol
 فرانسوی: soleil
 لیتوانیایی: saulė
 رومانیایی : soare

کلمۀ solar در انگلیسی که معنی «خورشیدی یا هر چیز مرتبط با خورشید» رو می‌ده، از همین ریشه‌س.

از طرف دیگه، در افسانه‌های نورس و ایسلندی، ایزد بانوی خورشید Sunna نام داشت با ریشۀ ژرمانیک (در زبان نورس باستان،  Sól گف
مجموعۀ جعبه فرمان به سیستم حرکتی که از پینیون شروع شده و به سیبک های فرمان ختم می شود اطلاق می گردد ، حرکت چرخشیبه حرکت خطی (Rack) یا گشتاور انتقال یافته به یک سر پینیون از طریق درگیری دنده های مارپیچ پینیون با دنده های شافت دنده ایتبدیل می گردد. این حرکت خطی نیز از طریق میل فرمانهای افقی و سیبک فرمان به (Rack) در امتداد محور اصلی دنده شانه ایحرکت گردشی چرخهای خودرو منجر می شود. در بندهای زیر سعی شده است عملکرد هریک از قطعات مربوط به جعبه فرمان بهصو
دانلود آهنگ جدید چرا از احمد سولو و سینا کرمی با بهترین کیفیت + پخش آنلاین
منه روانی دیوونه روکی میتونه آروم کنه نرواز رو غروره که میخندمغرورمو نشکن تو نرو
Ahmad Solo – Chera
دانلود آهنگ احمد سولو به نام چرا با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸
متن و ترانه آهنگ چرا – احمد سولو
سرت که گرم شد با غریبه دل تو سرد شدبا دلم چطوری دردمو بگمکمتر بحث کن خوب تو رو میخام در کلهی نگو که باید برمکمتر قهر کن با دلم سر کنهی نگو دیوونه باید برمیکمی صبر کن حالمو درک کنهی نگو دی
نمی‌دونم دیگران هم این سؤال براشون پیش می‌آد یا نه... ببخشید اول باید می‌گفتم سؤالم دربارۀ چیه. یکی از مشکل‌های عجیبی که من دارم اینه که فراموش می‌کنم دیگران از دانسته‌هام باخبر نیستن، و هرچی اون موضوع برام واضح‌تر باشه، این فراموشی هم قوی‌تره.
زمینۀ سؤالم اینه: می‌ریم توی سایت، وبلاگ یا صفحۀ یه شخصی توی شبکه‌های اجتماعی و می‌بینیم که ایشون بازدیدکننده، فالوور یا مخاطب قابل‌توجهی داره. بعد می‌ریم زیر یکی از نوشته‌هاش و کلی عرض
گوگل مپ را باز می‌کنم و  نگاه می‌کنم به خط‌هایِ سیاهی که مرزهایِ کشورها را مشخص کرده است. دقت می‌کنم که ببینم کدام کشور به کدام کشور نزدیک تر است و کدام
از کدام دور تر. مساحت کدام بیشتر به نظر می‌رسد و کدام کمتر. کدام سرسبز
تر است و کدام نه. کمی بیشتر زوم می‌کنم به درونِ کشوری در آسیایِ شرقی، و به دنبالِ شهری می‌گردم که حتی اسمش را
هم نمی‌دانم. مشخص نیست فاصله‌ام با آنجا چقدر است و
اگر پاسپورت و ویزا و ماشینِ نداشته‌ام ردیف بود، دقیقاً چ
نه فقط شبه عبایی مشکیستکه سرت بندازی و خیالت راحت 
که شدی چادری و محجوبه!
چادر مادر من فاطمه، حرمت دارد
قاعده ، رسم ، شرایط دارد
شرط اول همه اش نیت توست …
محض اجبارِ پدر یا مادر
یا که قانون ورودیه دانشگاه است
یا قرار است گزینش شوی از ارگانی
یا فقط محض ریا شایدم زیبایی،باکمی آرایش!
نمی ارزد به ریالی خواهر …
 چادر مادر من فاطمه، شرطش عشق است
عشق به حجب و به حیا
به نجابت به وفا
عشق به چادر زهر اکه برای تو و امنیت تو خاکی شد
تا تو امروز شوی راحت
تعمیر شیشه سکوریت نصب شیشه سکوریت رگلاژ شیشه سکوریت (09121279023 خدمات تعمیرات شیشه نشکن) با کمترین قیمت44047945تعمیرات دربهای شیشه ای (شیشه میرال) تهران (( تفاوت قیمت و کیفیت را مقایسه کنید)) 66890273 (بازدید سراسر تهران رایگان)تعمیر درب شیشه ای. رگلاژ درب شیشه ای. جابجایی شیشه سکوریت.تنظیم و سرویس دربهای شیشه ای. قیمت تعمیر شیشه میرال.تمام خدمات توسط افراد متخصص و با ارایه ضمانت کتبی و فاکتور رسمی میباشد (بدون تعطیلی)تعمیرات و رگلاژ درب های شیشه ای میرا
شیشه سکوریت
شیشه سکوریت یا شیشه میرال یکی از مقاوم ترین  و به روز ترین شیشه های مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی می باشد. شیشه سکوریت طی یک فرایند و عملیات حرارت دهی به شکل میگیرد. همانطور که میدانید شیشه های معمولی استحکام و ایمنی لازم برای استفاده در بخش های مختلف ساختمان را ندارند. بنابراین باید با استفاده از روش ها و فرایند هایی از شیشه های معمولی یک محصول مقاوم و مستحکم ایجاد کرد. قبل از سکوریت کردن، شیشه های خام را به اندازه های دلخو
بهترین روش های تست زنی
در این مقاله با بهترین روش های تست زنی همراه شما هستیم. لطفا ما را تا پایان این نوشتار همراهی فرمایید.در کنکور، سعی کنید صورت سؤال را کامل خوانده و به نکات کلیدی سؤال توجه کنید.سپس تمام گزینه ها را با دقت خوانده حتی اگر مطمئن هستید که گزینۀ اول، پاسخ سؤال است بقیۀ گزینه ها را نیز بخوانید.چون بعضی وقت ها بعد از خواندن هر ۴ گزینه ممکن است به نکتۀ انحرافی سؤال پی ببرید.
زمانی که مشغول پاسخ دادن به یک سؤال هستید، فقط به همان ف

55اینچ الجیMADE BY ELECTRONIC_KOREAمدل= 55UF7600برند =2020دارای گیرنده دیجیتالدارای منو زبان فارسیکنترل معمولیقابلیت ضبط عین پخش سریال و موزیکاسمارتآندرویدفیس بوک _تویتر_لاین_تلگراماچ دیفول اچ دیفورکاکاملاضدضربه و نشکنبدون لبهپایه بغلقابلیت نصب به دیواریو اس بیکابل اچ دی مایتوان صدا=20Wنانوسوپر یو اچ دی تی ویگارانتی ده سالSMART TV4KNANOHD TV20WUSB MOVEFHD2020ارسال رایگان به تمام نقاط ایران.قیمت روز: 8,150,000.شماره تماس جهت سفارش:09184007907
.
.

کانال تلگرام
پیج اینستاگرام
میزبون که دغدغۀ معرفی کردن ایران ملیح را دارد همراهان پُر مهر خود را به یزد جلب می بطی ء. درون این سفر ستوده میزبون، با همراهی انسان مهربان و خون گرم یزد، میزبانی از شما عزیزان را به عهده می گیرد. برای حضور در این عید بی نظیر فقط و فقط کافی است کرایه سوئیت در یزد را انتخاب کنید. اما میزبانی میزبون فقط به تأمین اقامتگاه خاص بخاطر شما عزیزان ختم نمی شود بلکه به معرفی جاهای دیدنی یزد می پردازد تا در سفر بوسیله این دهات قشنگ که قلمرو خدا نامیده می

پدال ترمز عقب هندا 125 CDI CG – آزادی
برند آزادی سالهاست که در زمینه تولید لوازم یدکی موتور سیکلت در حال فعالیت میباشد. امروزه برنذ آزادی توانسته بخش عمده ای از بازار لوام یدکی موتور سیکلت ایران را از آن خود نماید.
تولید لوازم با کیفیت با بهترین جنس و متریال از ویژگی های لوازم یدکی موتور سیکلت آزادی میباشد.
اینک آرت موتور با تولید پدال ترمز عقب هندا 125 CDI CG – آزادی باز هم محصول بی نظیر خود را به بازار لوازم یدکی موتور سیکلت عرضه نمود.
داشتن جنس
فلاش تانک تاپ از برندهای مطرح و نام آشناست که در اکثریت منازل ایرانی و کشورهای حاشیه خلیج فارس دیده می شود. این اعتبار به دلایلی مهمی است که مربوط به کیفیت، استاندارد و قیمت خوب و مناسب آن می باشد. این محصول از تکنولوژی بروز و برتر و مطابقق با استاندارد جهانی توسطه افراد متخصص و مجرب ساخته شده است. فلاش تانک تاپ دارای زانوی 45 درجه است که قابلیتی به آن می دهد تا هر کجا که لازم است بتوان آن را نصب نمود و اینکه از روی موانعی که سد راه آن است عبور دا
استفاده از یک درب مناسب برای امنیت و زیباتر شدن محل کار و نمایش بهتر کالا و محصولات یک واحد تجاری مانند مغاز و فروشگاه بسیار مهم است.درب استیل مغاز و فروشگاه به دلیل استفاده از شیشه و استیل در ساخت آن نمای کلی مغازه را زیبا کرده و دید کاملی به درون واحد تجاری و فروشگاه به افرادی درحال تردد در مقابل فروشگاه یا مغازه هستند میدهد. از طرف دیگر درب استیل مغازه بسیار امنیتی بود و امکان ساخت آن با انواع قفل های ویژ برقی و ضد سرقت وجود دارد. شاسی تمام
تعریف لوله:
به طور ساده می توان گفت لوله استوانه ای است توخالی ودراز که سر وتهآن باز می باشد. لوله دارای سطح مقطع دایره ای شکل می باشد که متریال آن می تواند از مواد مختلفی از قبیل پلاستیک، فولاد، پی وی سی، استیل، آلومینیوم ، مس و… باشد. در این بین لوله های فلزی و لوله های پلی اتیلن از دسته های پرکاربرد ومتداول ترین لوله ها می باشند که جهت جابه جایی و انتقال فاظلاب وگاز به کار می رود. معمولاً لوله های مورد استفاده در لوله کشی صنعتی از جنس لوله
چهل هفته انتظار: روایتگر انتظاری زیبا برای هدیه ای از طرف خدا
چهل هفته انتظار: نرجس خاتون آیتی
بریده کتاب(۱):
نازنینم امروز روز بیستم زندگی جنینی تو است، مادرت تمام دیشب و امروز را با هیجان خاصی به تو فکر می کند. وقتی پدرت را دیدم با اشتیاقی عجیب گفتم از امروز قلبش می تپد، آری امروز بیستمین روز جنینی است که آغاز تپش قلب هر انسانی است. بگو ببینم تو با این قلب  چه خواهی کرد؟ با قلب پاکت چه کسی را دوست خواهی داشت؟
بریده کتاب(۲):
امروز از کوه برمی گشت
تعریف لوله:
به طور ساده می توان گفت لوله استوانه ای است توخالی ودراز که سر وتهآن باز می باشد. لوله دارای سطح مقطع دایره ای شکل می باشد که متریال آن می تواند از مواد مختلفی از قبیل پلاستیک، فولاد، پی وی سی، استیل، آلومینیوم ، مس و… باشد. در این بین لوله های فلزی و لوله های پلی اتیلن از دسته های پرکاربرد ومتداول ترین لوله ها می باشند که جهت جابه جایی و انتقال فاظلاب وگاز به کار می رود. معمولاً لوله های مورد استفاده در لوله کشی صنعتی از جنس لوله
همراهان گرامی سلام!
به استحضار می‌رساند متأسفانه سامانه‌های این مؤسسه در روز برگزاری چالش ریاضی آنلاین در روز ۲۸ فروردینِ ۹۹ علی‌رغم آمادگی‌های لازم توسط تیم‌های فنی و انجام هماهنگی‌های ضروری با ارائه‌دهندۀ سرورها، با اختلالاتی از سمت میزبان سرور مواجه شد. مؤسسۀ فرهنگی فاطمی ضمن عذرخواهی فراوان از تمام عزیزانی که در روز برگزاری با مشکلاتی مواجه شده‌اند، در این زمینه لازم می‌داند به چند نکتۀ مهم اشاره کند:
۱. برگزاری چالش آنلاین در
اجرای سقف حیاط خلوت
باتوجه به بالا رفتن هزینه خرید آپارتمان باید از کمترین فضا موجود استفاده نمود در آپارتمان های که امروزه ساخته می شود اکثرا فضای به نام پاسیو ، سقف حیاط خلوت ، یا نورگیر وجود دارد این فضا ها معمولا بلا استفاده می باشدبا اجرای سقف حیاط خلوت و یا اجرای سقف پاسیو شما فضا پرت را می توانید بعنوان فضای منزل یه مجل کار استفاده بفرمایید که کار بری های متنوعی دارد که برخی به عنوان فضای اتاق خواب ، آشپز خانه دوم ، اتاق بازی کودک و… ا
با سلام خدمت کاربران سایت لیزر ارت گلس
شما در این ویدیو 4 دقیقه ایی که اصل فیلم حدودا 45 دقیقه بوده است فرآیند حکاکی بالبینگ چهره بر روی ورق های پلکسی گلاس را مشاهده میکنید.
بالبینگ چهره چیست؟؟
بالبینگ  چهره که در اصطلاح چراغ خواب سه بعدی یا آباژور سه بعدی نیز نامیده می شود اتفاقی نو در هنر نورپردازی مدرن محسوب می شود .نورپردازی یکی از مهمترین مشخصه های دکوراسیون مدرن در جهان کنونی است و عمده ترین نقش در نورپردازی بر عهده چراغ هاست. چراغ خوابه
کارکلاسی صفحه 18 کتاب کاروفناوری پایه هفتم پودمان فناوری اطلاعات و ارتباطات
در شکل مقابل جاهای خالی را با عبارات مناسب پر کنید.
چگونگی نشستن درست هنگام کار با رایانه
هنگام نشستن روی صندلی باید از صندلی مخصوص استفاده کرد و فاصله چشم از مانیتور بین 50 تا 60 سانتیمترباشد.
ارتفاع صندلی را باید متناسب با قد افراد تنظیم کرد و درهنگام نشستن بایدکمر وپشت را به پشتی صندلی چسباند.
زاویه مچ دست - زانو - وکمر همواره باید 90 درجه باشد.
هنگام کار با دست مچ ها
با سلام خدمت کاربران سایت لیزر ارت گلس
شما در این ویدیو 4 دقیقه ایی که اصل فیلم حدودا 45 دقیقه بوده است فرآیند حکاکی بالبینگ چهره بر روی ورق های پلکسی گلاس را مشاهده میکنید.
بالبینگ چهره چیست؟؟
بالبینگ  چهره که در اصطلاح چراغ خواب سه بعدی یا آباژور سه بعدی نیز نامیده می شود اتفاقی نو در هنر نورپردازی مدرن محسوب می شود .نورپردازی یکی از مهمترین مشخصه های دکوراسیون مدرن در جهان کنونی است و عمده ترین نقش در نورپردازی بر عهده چراغ هاست. چراغ خوابه

سلامی به گرمای دل‌های مهربان شما!

در این روز سرد زمستانی می‌خواهم با بیان یک نکتۀ مفید، شما را هم مثل خودم شگفت زده کنم.

مغز (ضمیر ناخودآگاه) ما برای این که از ما و زندگی مان حفاظت کند، عادت کرده که هر پنج 5 ثانیه یک بار موقعیتی را که ما در آن قرار داریم، بررسی نماید.

اگر در این مدت خطری را متوجه ما ببیند، دستوراتی را برای نجات ما از خطر و فرار از آن موقعیت صادر خواهد کرد.

این که مغز ما به فکر حفظ جان و سلامتی ماست، خیلی خوب و عالی است!

ام
امینی در راه پله ها هدف اصلی از نصب نرده است اما با بهبود متریال شیشه ای و فلزی شکل ظاهری نرده ها در داخل ساختمان نیز اهمیت پیدا کرده است. هماهنگی این بخش از ساختمان با طراحی کلی دکوراسیون داخلی ساختمان باعث شده است تا استفاده از شیشه برای ساخت نرده راه پله بیشتر به کار گرفته شود. نرده شیشه ای پله و چان پناه شیشه ای پله یک سیستم ایمنی تمام شیشه است که به شکل شبکه ای منظم از دیواره های شیشه ای و اتصالات فلزی بر روی کف پله ها یا دیواره کناری راه پل
 یک مرد توی خانه، یک زن انارِ دانه، دلواپسِ فراغت
یک پرده پُر بنفشه، یک پنجره نشسته، در انتظارِ ساعت
در کوچه‌ای زمستان، سردیش تو چمدان، غُر می‌زند که بَد شد
اما بهارِ خوش‌ذوق، دوان دوان پر از شوق، از نبشِ کوچه رد شد
آری بهار با ماست، لیل و نهار با ماست، خواهد گذشت غصه
خواهد پرید آخر ، در آسمانِ باور ، گنجشکِ پَر شکسته
ذاتیِ ماست مستی، با هر عَرَض که هستی، پِیک مرا پُرَش کن
قلبِ کسی که شیشه‌ست، نشکن که ریشه ریشه‌ست، این شیشه را دُرَش کن
ا
عسل ریز هانی پات

قیمت این محصول: 49,000 تومان

عسل ریز هانی پاتمحصولی جدید با طراحی فوق العاده برای نگه داری عسل، مربا و ...خارج کردن عسل با فشار دادن شاسی مخصوصکیفیت بسیار بالا و جنس نشکنمناسب برای عسل، مربا، سس و ...
قیمت : 49000 تومان
ادامه مطلب
 نبشی پلاستیکی، نبشی بسته بندی، نبشی بسته بندی میوه، نبشی بسته بندی پرتقال، نبشی بسته بندی کیوی، نبشی مقوایی، نبشی کارتنی، خرید نبشی پلاستیکی، فروش نبشی پلاستیکی در تهران  
گروه تولیدی تی تاک تولید کننده انواع نبشی بسته بندی محافظ گوشه

در صادرات میوه، بسته بندی شکیل و مقاوم به ضربه اهمیت فراوانی دارد. گوشه های جعبه و کارتن های میوه و محصولات صادراتی به دلیل عبور از کنار یکدیگر برای جانشانی در کانتینر ها و ارسال در گمرک مستعد شکستن و ضربه
شیشه سکوریت یا شیشه میرال یکی از مقاوم ترین  و به روز ترین شیشه های مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی می باشد. شیشه سکوریت طی یک فرایند و عملیات حرارت دهی به شکل میگیرد. همانطور که میدانید شیشه های معمولی استحکام و ایمنی لازم برای استفاده در بخش های مختلف ساختمان را ندارند. بنابراین باید با استفاده از روش ها و فرایند هایی از شیشه های معمولی یک محصول مقاوم و مستحکم ایجاد کرد. قبل از سکوریت کردن، شیشه های خام را به اندازه های دلخواه برش میدهن
چند روز پیش خواستم از سیستم مؤسسه وارد جی‌میل بشم که با اشتباه زدن رمزم متوجه یه نکتۀ خیلی جالب شدم؛ تنظیمات جی‌میل مؤسسه روی زبان فارسی بود و وقتی نوشته رو خوندم متوجه شدم فاصله‌گذاری‌اش و کلاً فارسی‌نویسی‌اش کاملاً درسته؛ البته نشانه‌گذاری‌اش براساس نسخۀ انگلیسی‌اشه. 
بعد رفتم چندتا سایت فارسی رو چک کردم؛ مثل هتل آزادی، هتل اسپیناس، دانشگاه آزاد واحد کرج و... بعد به خودم گفتم خب قیاسم خیلی هم درست نیست، برم یه چند تا پست الکترونیک
عکاسی در طبیعت یکی از دیگر از شاخه های انواع عکاسی است که شامل عکاسی گیاهان و جانوران می­شود و به این معنی است که از گیاهان، گل­ها، و حیوانات در محیط زیست شان عکاسی شود. این امر به علت مسائل مختلف و تحرک سوژه، امری چالش برانگیز است. اما در اینجا هرآنچه باید از عکاسی طبیعت بدانید در اختیارتان می­گذاریم.
1. برای عکاسی از طبیعت به چه لنزهایی نیاز دارید
جمله­ ی معروفی در پیشاهنگی هست که می­گوید: همیشه آماده باش. این جمله معروف در میان عکاسان است ک
شوهر اینستاگرامی کسی است که از یک شاخ اینستاگرام عکس می‌گیرد. ماجرا را ساده نگیرید، چرا که حرف از چندین ساعت عکس‌گرفتن در روز است. زندگی با چهره‌های پرطرفدار اینستاگرامی می‌تواند به جهنمی دردناک تبدیل شود چون مداوماً باید در جستجوی زاویه یا موقعیتی برای عکس‌گرفتن باشید و این پروژه تمام نمی‌شود. توی خانه، وقت سفر، طی تعطیلات، همه‌جا و همه‌وقت. ولی نکتۀ دیگری هم هست که شاید شرایط را خوشایندتر کند: کنار همسرتان هستید و پول درمی‌آورید.
ا
دوست من سلام
اگر ممکنه به یک پرسش من پاسخ بدید:

آیا شما به هر چیزی که تو زندگی خواستید، رسیدید یا نه؟

اگر نه، چرا؟
و اگر بله، چطور؟
...

خود من هر وقت که درخواستم باعث زحمت و مزاحمت دیگران نبوده و برای به دست آوردنش، تلاش لازم رو کردم؛ اون رو به دست آوردم.

البته یک نکتۀ دیگه اینجا هست که بهش می گن؛ زمان! بله زمان!...

یعنی من چیزی رو امروز دوست داشتم که داشته باشم، اما چون تلاشی نکردم و یا اینجا برای کسی زحمت و دردسر درست می‌کرده، نتونستم
در تعریف افراط
بسیار تفریط شده است
نکات مثبت غربی‌ها
همان‌هایی ست که باعث بروز پدیدۀ غرب‌زدگی در بین ما شده است
تناقضی دیگر:
کافّۀ "سنّتی"
با وای‌فای رایگان!
ترامپ، علی مطهّری آمریکایی‌هاست:
در ظاهر جمهوری‌خواه
و در باطن دموکرات.
ای دل غافل!
ویکی‌پدیا هم آرمش تک‌چشم چپ از آب دراومد.
اینکه می‌گویند "سبزی‌خوردنی"
یعنی بقیّۀ سبزی‌ها خوردنی نیستند؟!
شما رو نمیدونم،
ولی من که تو پیاده‌رو از روی خط‌چین‌های بازی لی‌لی به طور ع
فروش ویژه عسل ریز هانی پات

عسل
ریز هانی پات، محصولی جدید با طراحی فوق العاده برای نگه داری عسل، مربا و
... خارج کردن عسل با فشار دادن شاسی مخصوص. کیفیت بسیار بالا و جنس نشکن.
آیا
از نحوه استفاده از عسل خسته شده اید و مقدار بسیاری از عسل گران بهای شما
به هدر می رود و بعد از مدتی کیفیت خود را از دست می دهد؟ نگران نباشید
هانی پات برای رفع مشکل شما طراحی شده است. شما می توانید به آسانی عسل و
هرگونه مایع غلیظ دیگر را به داخل آن ریخته و نه تنه
لذت بخش ترین و غرور افرین ترین اتفاق زندگی هرکسی سفر به ماه، فتح اورست، یه اختراع خفن یا کشف یه چیز شگفت انگیز "نیست"، بی نظیر ترین لحظه زندگی اون لحظه ایه که به قدرت خودت ایمان میاری. به خودت... خودِ خودِ خسته و داغون و لهِ لهت، دقیقا اون لحظه که از خوشحالی ضجه می زنی! اون لحظه که هیچکی نیست، هیچکیو نداری و با اشک شوق دستتو حلقه میکنی دور خودت و سفت بغل میکنی خودتو، به جای همه ی ادمای راستکی و الکی، به جای همه ادمایی که باید میبودن و نبودن، نباید
برای خرید پس از کلیک روی دکمه خرید کالا و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید  

49,000 تومان

لامپ اضطراری قابل حمل Handy Bulbمناسب جهت استفاده در منزل، محل کار، مسافرت و . . .هر بسته شامل 4 عدد لامپ اضطراری
قابلیت چرخش 90 درجه حبابقیمت : 49000 تومان

لامپ اضطراری قابل حمل Handy Bulb یک لامپ اضطراری نشکن ا
بیست و یک آذر اومده بودم که بنویسم:
همونطور که معیارهای فیلم خوب و بد تو ذهن آدم‎های مختلف متفاوته و
از نظر یه نفر هری پاتر چرته و تگزاس قشنگه، معیارهایی که باعث می‌شه
روزتون محشر یا گند به‌نظر بیاد هم آدم به آدم فرق می‎کنه.
امروز گند بود. از همون لحظه‎ای که چشمامو باز کردم و سوزش چشم ناشی از بی‎خوابی سراغم اومد بگیر تا تهش.
صبح وحشیانه سرد بود و من حوصلۀ هیچ کاری رو نداشتم حتی بستن زیپ
کفشام . درحقیقت همین بی‌حوصلگی و کرختی بود که باعث م
چهل توصیه به زوج های جوان
و پرسیدن برای یافتن راه، خود، ارزش است...
و هر فرهنگی که به پرسشگری بها دهد و زیباترین، دقیق ترین و ساده ترین پاسخ ها را پیش رو بگذارد، گسترش و دوام خود را تضمین کرده است. مهم، انتخاب بهترین راه است .

در این نوشتار، می خواهیم بدانیم:
1. چرا برخی ازدواج ها و پیوندها به جدایی می انجامد؟
2. چرا عده ای از زوج ها با یکدیگر همدلی و همفکری دارند و برخی ندارند؟
3. چرا زنان و شوهرانی که با هم تفاهم دارند، پس از مدتی دچار اختلاف و م
چنددقیقه‌ای می‌شد که شب شده‌بود. فاصلۀ دربند و میدان تجریش را پیاده می‌آمدیم که گفت: «امروز بیش‌تر شبیه خواب بود برام.» راست می‌گفت. وقتی امروز صبح از خواب بیدار شدم و دیروز را مرور کردم، دیدم که واقعن چه‌قدر شبیه خواب بود. انگار که کل دیروز را خوابیده بودم و تمام اتفاقات‌ش را خواب دیده‌بودم و بالاخره امروز صبح از خواب بیدار شده‌بودم. دیروز روز عجیبی بود، خوب و سخت و نادر. از کله‌پاچه‌فروشی نزدیکِ آزادی شروع شد و سپس به خودش رسید. معت
امینی در راه پله ها هدف اصلی از نصب نرده است اما با بهبود متریال شیشه ای و فلزی شکل ظاهری نرده ها در داخل ساختمان نیز اهمیت پیدا کرده است. هماهنگی این بخش از ساختمان با طراحی کلی دکوراسیون داخلی ساختمان باعث شده است تا استفاده از شیشه برای ساخت نرده راه پله بیشتر به کار گرفته شود. نرده شیشه ای پله و چان پناه شیشه ای پله یک سیستم ایمنی تمام شیشه است که به شکل شبکه ای منظم از دیواره های شیشه ای و اتصالات فلزی بر روی کف پله ها یا دیواره کناری راه پل
1. فونت سری B یه سری اشکالات داره که به‌نظر من مهم‌ترینش اینه که حروف ة، ك و ی رو به‌صورت ۀ، ک و ی نشون می‌ده. خب تا وقتی که فونت متن رو عوض نکنیم یا متن رو توی یه فضای دیگه کپی نکنیم هیچ مشکلی دیده نمی‌شه، اما اگه فونت همون متن رو به سری IR تغییر بدیم، خیلی چیزا به هم می‌خوره.
در حال حاضر فونت سری IR استانداردترین فونت فارسیه؛ می‌تونید از اینجا دانلود کنید.
2. خودم همیشه دوست داشتم کلید میانبرهای word رو یه جا لیست کنم. گفتم بیام اینجا بنویسم شاید
من سعی میکنم با همین چیزهای کوچیکی که دارم و به چشم خیلیا نمیاد خوشحال باشم،حتی با نداشته هامم خوشحال باشم(که فکر میکنم این یکی رو تقریبا دارم شعار میدم)ولی نمیذارم بخاطر چیزهایی که دست خودم نبوده پس زده بشم و سرزنشم بکنن و ترحم بهم داشته باشن یا حتی بالعکس.همه ی آدم های این دنیا دست خودشون نبوده که کجا به دنیا بیان!شهرستانی باشن،روستایی باشن،کلانشهر نشین باشن،ظاهرشون چه شکلی باشه،زشت باشن،خوشکل باشن،قابل تحمل باشن،هالیوود طور باشن،تو چ
امروز آخرین روز اعتکاف است....اعتکاف...امسال برای بودن یک مریضی ناشناخته کرونا اعتکاف نداشته ایم..شاید اگر کرونا هم نبود من دل م به رفتن نبود......خداهه دیشب یک غم بزرگی توی دلم نشست....یک غمی از جنس خودت...دردی که نمی بینی اما جای توی دلت خیلی درد می کند....خداهه نمی دانم شاید این اخرین باری است که برای تو می نویسم ....شاید فردای نباشد برای من....خداهه من از تو چیز های کوچکی خاسته ام...خیلی کوچک....نوازش....مهربانی...لبخند....صلح...عشق....گفته بودم دنیایم را رنگ
فشارخون یکی از بیماری هایی است که شیوع نسبتا بالایی در سطح جامعه دارد. 
چاقی، دیابت، تغذیه نامناسب، مصرف سیگار، وراثت و استرس از جمله عوامل خطر مستعد کننده برای فشارخون محسوب می شود.
در مراحل ابتدایی این بیماری، اغلب نشانه های بالینی اندکی ممکن است بروز کند؛ اما بالا بودن فشارخون به مدت طولانی با عوارض جبران ناپذیری همراه است که از جمله آن ها می توان به خطر بروز بیماری های قلبی، سکته مغزی، نارسائی کلیوی و اختلالات بینایی اشاره کرد. .
 ✅ در
امکانات وردآورد
نکتۀ قابل توجۀ دیگر در محلۀ وردآورد وجود فضای سبز است. قطعاً همگان بر این باوریم که برای فرار از زندگی ماشینی و آلودگی های سرسام آور تهران ورزش و فضای سبز می تواند نقش کلیدی و بسیار مهمی داشته باشد. خوش بختانه این محلۀ تهران به نسبت مساحتش از بوستان های دلباز و متنوعی برخوردار می باشد که چندین مورد مهم آن را با هم بر می شمریم: پارک ماهدشت، پارک افرا، پارک شهدای خبرنگار، بوستان گلزار و …
محلۀ وردآورد برای ورزشکاران یا ورزش دوس
چنددقیقه‌ای می‌شد که شب شده‌بود. فاصلۀ دربند و میدان تجریش را پیاده می‌آمدیم که گفت: «امروز بیش‌تر شبیه خواب بود برام.» راست می‌گفت. وقتی امروز صبح از خواب بیدار شدم و دیروز را مرور کردم، دیدم که واقعن چه‌قدر شبیه خواب بود. انگار که کل دیروز را خوابیده بودم و تمام اتفاقات‌ش را خواب دیده‌بودم و بالاخره امروز صبح از خواب بیدار شده‌بودم. دیروز روز عجیبی بود، خوب و سخت و نادر. از کله‌پاچه‌فروشی نزدیکِ آزادی شروع شد و سپس به خودش رسید. معت
عروسک ایموجی فنری
عروسک ایموجی فنری آن قدر دوست داشتنی هستند که فقط به عنوان عروسک های متحرک در خوردو به کار گرفته نشوند و پای خود را فراتر بگذارند و بر روی میز کار و … هر چند دقیقه با حرکت داده شدنشان توسط شما حس خوبی را به شما منتقل کنند و کمی از خستگیتان را برطرف سازند. پس اگر شما هم از طرفداران پر و پا قرص بیان احساساتتان با این شکلک ها هستید هرچه زودتر شکلک مخصوص به خود را پیدا کنید. ارسال عروسک ایموجی فنری به صورت رندوم می باشد.

خرید عروس
آشنایی با کاربردی ترین اتو لوله سبز برند آروا
اتو لوله سبز ۱۵۰۰ وات کیفی آروا 2302 منطبق بر استاندارد CE اروپا ساخته شده و توان مصرفی آن برابر با ۱۵۰۰ وات می باشد.حداکثر دمای این دستگاه ۳۰۰ درجه سانتی گراد بوده و در برابر حرارت مقاومت بالایی دارد.این دستگاه دارای سیم نسوز می باشد که در برابر حرارت بسیار مقاوم است.این دستگاه اتو لوله سبز  نشکن بوده و جنس آن از پلی آمید می باشد.این اتو لوله سبز مجهز به راکت با قابلیت نصب ۳ لقمه به صورت همزمان بوده
یراق آلات گاز آشپزخانهیراق آلات گاز آشپزخانه را در این قسمت از مطلب صحبت می کنیم، ناچار هستیم از اینکه تمام اقسام اجاق گاز آشپزخانه را نام ببریم و مدل های گونا گون آن را، برای مشتریان گرامی روشن کنیم.

اقسام اجاق گاز های آشپزخانه، به سه دسته، از جمله اجاق گاز استیل، شیشه ای، و اجاق گاز های ترکیبی از استیل و شیشه ای، تقسیم بندی می شوند. طرح جدید و دست اول، در بین این سه دسته، اجاق گاز ترکیبی از استیل و شیشه است.

برای شما مشتریان عزیز توصیه
تخته وایت بردهای شیشه ای یکی از خلاقانه ترین محصولات موجود در بازار هستند؛ آن ها براق ، تمیز و آسان برای استفاده هستند و یک سطح عالی برای ماژیک های وایت برد، ماژیک های دائمی  و… ارائه می دهند. گلس بردها با شیشه های گرمادیده ساخته شده اند که به طور معمول تا ده برابر بیشتر از شیشه های معمولی تقویت شده و استقامت دارند.
با وجود اینکه گلس برد از جنس شیشه های گرمادیده ساخته می شود، اما باز هم برخی از مردم نگران شکستن این نوع وایت برد شیشه ای هستند ز
شیرینی گردویی از جمله شیرینی‌هایی است که به‌راحتی در منزل تهیه می‌شود و برای سرو در مهمانی‌های خودمانی مناسب است.
شیرینی گردویی از شیرینی‌هایی است که اکثر افراد آن را دوست دارند و طرفداران خاص خود را دارد. این شیرینی خوش‌مزه را در منزل درست کنید و از آن به‌عنوان یک عصرانه همراه با چای در کنار خانواده و دوستان خود لذت ببرید.
مواد لازم:پودر گردو: ۱۲۰ گرمآرد برنج: ۱۰۰ گرمزردۀ تخم‌مرغ: یک عددکره: 100 گرمپودر قند: ۱۲۰ گرمدارچین: نصف قاشق مرباخو
حسام حسین‌زاده

اول.
چند روز پیش، رسانه‌های چینی اعلام کردند دولت این کشور بالاخره توانسته بیمار صفر ویروس کرونا (یعنی نخستین کسی که به ویروس مبتلا شده) را پیدا کند. مردی ۵۵ ساله که در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۹ (یعنی ۲۶ آبان ۱۳۹۸) به بیمارستان مراجعه کرده است. دولت چین بیش از دو ماه بعد پذیرفت که چنین ویروسی در این کشور شیوع پیدا کرده است. در فاصلۀ این دو ماه، ده‌ها هزار نفر می‌توانستند به این ویروس مبتلا شوند و همچنین ویروس می‌توانست به ده‌ها
ساعت کنسول رومانو  از جنس فایبرگلاس نشکن می باشد. آبکاری آن با دستگاه وکیوم جلوه ی خاصی..به آن بخشیده و زیبایی آن را دو چندان کرده است..از ویژگی های مهم این ساعت می توان به قابلیت شستشوی آن اشاره کرد.
این محصول در بهترین کیفیت و با ۳ سال ضمانت به متقاضیان عرضه می گردد. خدمات آبکاری شیشه
تاریخچه ساعت های دیواری
در سال ۱۶۷۰ میلادی ، ساعت های ایستاده توسط ویلیام کلمنت. طراحی و ساخته شد که به نوبه ی خود تحولی عظیم در دنیای ساعت به شمار می رفت.
محل قر

شرکت چینی هولی تویز  یکی از شرکت های تولید اسباب بازی می باشد که محصولاتی بسیار با کیفیت تولید می کند  و در ایران به اسم اسباب بازی های نشکن معروف است.
جغجغه مدل کرم هم از این قاعده مستثنا نبوده و بسیار با کیفیت و با دوام است.
به جرات می توان گفت که این اسباب بازی نشکن بوده و با پرتاب کردن آن افتادن از ارتفاع آسیب نمی بیند.
  این محصول را می توان به راحتی چرخاند و شکل های مختلف به آن داد، تمامی قسمت های سر و بدنه این اسباب بازی قابل چرخاندن می
اکرلیک یا همان نام تجاری پلگسی گلاس پلاستیکی محکم میباشد که برخلاف تراکم پایین خود مقاوت بسیار زیادی را نسبت به شیشه دارد.جنس پلگسی گلاس از پلی کربنات شفاف میباشد که نوعی پلیمر محسوب میشود. در واقع پلگسی گلاس نوعی پلاستیک با ظاهری شفاف میباشد که شکننده نمیباشد . اگر شما عزیزان در سطح شهر دقت کنید متوجه میشوید ورقه های پلگس گلاس با توجه به ویژگی هایی که دارد کاربرد های بسیاری دارد .به طور مثال تابلو های تبلیغاتی -نورگیر و پنجره ساختمان ها- سق
اکرلیک یا همان نام تجاری پلگسی گلاس پلاستیکی محکم میباشد که برخلاف تراکم پایین خود مقاوت بسیار زیادی را نسبت به شیشه دارد.جنس پلگسی گلاس از پلی کربنات شفاف میباشد که نوعی پلیمر محسوب میشود. در واقع پلگسی گلاس نوعی پلاستیک با ظاهری شفاف میباشد که شکننده نمیباشد . اگر شما عزیزان در سطح شهر دقت کنید متوجه میشوید ورقه های پلگس گلاس با توجه به ویژگی هایی که دارد کاربرد های بسیاری دارد .به طور مثال تابلو های تبلیغاتی -نورگیر و پنجره ساختمان ها- سق
آش دوغ غذایی سبک و مفید است که اصالت آن به اردبیل برمی‌گردد.

آش دوغ یکی از آش‌های سنتی و اصیل  ایرانی است که با دوغ و ماست تهیه می‌شود و فوق‌العاده لذیذ و خوش‌مزه است.  چون این آش معمولاً به رنگ سفید سرو می‌شود، بهتر است در آن از زردچوبه  استفاده نشود. آش دوغ را می‌توان با کوفته قلقلی هم سرو کرد.
مواد لازم:
دوغ: ۲ لیتر
ماست: ۲ لیتر
تخم‌مرغ: یک عدد
برنج: یک پیمانه
نخود: دوسوم پیمانه
تره و گشنیز: ۵۰۰ گرم
نمک وفلفل به میزان لازم
طرز تهیه:
نخود ر

40 توصیه"عاشقانه حاج آقا قرائتی" به آقایان
  1) به همسرت بگو : دوستت دارم! ۲) واژه « دوست داشتن »را فقط برای او هزینه کن! ۳) همسر تو کریستاله ! مواظب باش او را نشکنی ! ۴) کاری کن که به تو ایمان بیاره ! ۵) تو باید تکیه گاه خوبی براش باشی! ۶) از عشقت برای او هزینه کن ، نه فقط از ثروتت! ۷) زیبایی همسرت را ستایش کن! ۸) کارهایی که از توانش بیرونه , به او واگذار نکن ! ۹) او گل خوشبوی بهاری است ، پژمرده اش نکن! ۱۰) انتظار نداشته باش همسرت مثل تو باشه ! 11)با بحث و جدل
✅ عتاب برزخی 
♦️علامه حسن‌زاده آملی (حفظه‌اللّٰه):
آمل در مسجدی مشغول درس و بحث و اقامه نماز شدم. روز دوم که پس از نماز به منزل آمدم، پس از خوردن ناهار آماده استراحت شدم ولی بچه ها با سر و صدا و بازی نگذاشتند و من که خسته بودم با بچه ها و مادرشان دعوا کردم در حالی که نباید دعوا می کردم، در محیط خانه پدر باید با عطوفت رفتار کند، لذا پس از لحظاتی ناراحت شدم به حدی که اشکم جاری شد.
از خانه بیرون رفتم و مقداری میوه و شیرینی برای بچه ها خریدم تا شای
من نمیدونم چرا هیچوقت پی نبردم به اینکه خدا هوامو داره.
شب ۲۳رمضان کشیک بودم و مسجد دانشکده مراسم داشت.منم کشیک بخش بودم و گفتم خب دیگه شب کاری ندارم مسجدم که نزدیکه بیمارستانه میرم مراسم‌.عصری بعد کارامم رفتم به نگهبان دانشکده گفتم در بین بیمارستانو دانشکده رو امشب نبنده و با خیال راحت برگشتم بیمارستان.ساعت ۷ گفتن باید با مریض اعزام بری فارابی.منم حالم خیلی گرفته شد و کلی به خدا گلایه کردم که یه امشب خواستم برم مسجد دلمو نشکن.دیگه یه ساعت

جالب این‌که زنبورشناسان مى‌گویند زنبور عسل براى رفع گرسنگى خود کافى است که دو یا سه گل را بمکد، در حالى که در هر ساعت به طور متوسط روى 250 گل مى‌نشیند و کیلومترها راه مى‌رود و آنقدر پرکار است که در مدت عمر کوتاهش هر یک از آن‌ها مقدار زیادى عسل تولید مى‌کند، به هر حال این تلاش و فعالیت چشمگیر او دلیل این است که او تنها براى خود کار نمى‌کند بلکه آنچنان که قرآن مى‌گوید «لِلنَّاس»، براى همه انسان‌ها تلاش مى‌کند.
نکتۀ بسیار مهم این‌که اگر م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها